Tylko 8 995zł/m2 Promocja w centrum
Mieszkanie na sprzedaż , Łódź Polesie, Srebrzyńska
- Rodzaj:sprzedaż
- Powierzchnia:55,03 m2
- Pokoje:3
- Piętro:1 z 8
- Rok budowy:2027
Nr oferty: 914491
495 000,00 PLN
8 995,09 PLN