0% PROWIZJI
Są mieszkania, które dobrze wyglądają na zdjęciach.
I są takie, do których wchodzi się pierwszy raz… i od razu ma się ochotę zostać na dłużej. To właśnie jedno z nich.
Na sprzedaż komfortowe, urządzone mieszkanie 2-pokojowe położone na parterze na Muchoborze Wielkim, przy ul. Żwirki i Wigury. Największym atutem nieruchomości jest duży taras oraz i piękny, foremny ogród, który staje się naturalnym przedłużeniem salonu — idealnym miejscem na poranną kawę, letnie kolacje czy spokojny odpoczynek po pracy.
To mieszkanie zostało stworzone dla osób, które chcą po prostu wejść i zamieszkać — bez remontów, bez stresu i bez czekania.
Wnętrze, które daje komfort na co dzień
funkcjonalny układ 2 pokoi,
jasny salon z wyjściem do ogródka,
oddzielona część wypoczynkowa i jadalniana,
gotowa kuchnia z zabudową i sprzętem,
przytulna sypialnia,
mieszkanie urządzone w nowoczesnym stylu.
miejsce postojowe w hali garażowej i komórka lokatorska
Dlaczego Muchobór Wielki?
To jedna z tych części Wrocławia, które mieszkańcy wybierają nieprzypadkowo. Kameralna atmosfera, szybki dojazd do centrum i wygodny dostęp do sklepów, usług oraz obwodnicy sprawiają, że żyje się tu po prostu wygodnie.
I jest jeszcze coś.
Mówi się, że najlepszym testem mieszkania jest to, czy chce się wracać do niego po ciężkim dniu. Tutaj ten efekt czuć od progu — szczególnie kiedy otwierasz drzwi tarasowe i zamiast miejskiego zgiełku widzisz własny kawałek zieleni.
To idealna propozycja zarówno dla singla, pary, jak i osób szukających gotowej nieruchomości inwestycyjnej.
Zapraszam do kontaktu i umówienia prezentacji.
Gagarina | duży ogródek | gotowe do zamieszkania
lokalizacja: Wrocław, Żwirki i Wigury
525 000,00 PLN
14 423,08 PLN
Dane szczegółowe
- Typ transakcji: sprzedaż
- Typ nieruchomości: Mieszkanie
- Lokalizacja: Wrocław Muchobór Wielki, Żwirki i Wigury
- Powierzchnia:36,40 m2
- Liczba pokoi: 2
- Piętro: 0 z 3
- Numer oferty: 273559
- Cena: 525 000,00 PLN
- Cena za m2: 14 423,08 PLN
Opis nieruchomości
Kontakt do opiekuna:
Platforma Mieszkaniowa S.A