BEZPOŚREDNIO od dewelopera - brak prowizji!
BEZ podatku PCC - oszczędność przy zakupie.
Bezpłatna konsultacja z doradcą kredytowym - wszystko załatwione w jednym miejscu!
Na sprzedaż funkcjonalne mieszkania w kameralnej inwestycji położonej kilka minut od Księża Wielkiego. Spokojna okolica z szybkim dojazdem do Wrocławia - idealna zarówno do zamieszkania, jak i pod inwestycję.
Najważniejsze atuty lokalizacji
• szkoła podstawowa - ok. 100 m
• przystanek autobusowy - ok. 400 m
• sklepy i punkty usługowe - ok. 400 m
• Wschodnia Obwodnica Wrocławia - ok. 2 km
• szybki dojazd do centrum Wrocławia - ok. 15-20 min autem
O inwestycji
• kameralny budynek
• mieszkania o funkcjonalnych układach
• duże okna i dobre doświetlenie
• spokojna, niska zabudowa w okolicy
? Napisz lub zadzwoń - prześlę aktualne dostępne mieszkania oraz promocje deweloperskie.
Nie przegap okazji na nowe mieszkanie w zielonej i dobrze skomunikowanym miejscu!
Skontaktuj się już dziś, aby umówić się na spotkanie i poznać szczegóły oferty!
Katarzyna Korkosz
536854202
Uwaga!
Zajmujemy się kompleksowym procesem zakupu, obejmującym rezerwację, formalności kredytowe, aż po podpisanie umowy deweloperskiej, weryfikację prawną. Na każdym etapie transakcji zapewniamy fachowe doradztwo i profesjonalną obsługę.
*Wizualizacja na zdjęciu przedstawia przykładowy sposób aranżacji wnętrza. Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.
⭐3 pokoje w cenie 2 | ✅ 9.900zł/m2 | ⭐PROMOCJA
lokalizacja: Wrocław, Opolska
483 516,00 PLN
9 900,00 PLN
Dane szczegółowe
- Typ transakcji: sprzedaż
- Typ nieruchomości: Mieszkanie
- Lokalizacja: Wrocław Księże Wielkie, Opolska
- Powierzchnia:48,84 m2
- Liczba pokoi: 3
- Rok budowy: 2027
- Piętro: 1 z 2
- Numer oferty: 778677
- Cena: 483 516,00 PLN
- Cena za m2: 9 900,00 PLN
Opis nieruchomości
Kontakt do opiekuna:
Platforma Mieszkaniowa S.A