Bezpośrednio od dewelopera - brak prowizji!
Bez podatku PCC - oszczędność przy zakupie.
Na sprzedaż komfortowe mieszkanie w kameralnej inwestycji. Idealna propozycja dla osób szukających spokoju, zieleni i jednocześnie dobrego dojazdu do centrum.
Dostępne od ręki.
Cena: 561 006zł
Powierzchnia: 34.63 m²
✅Pomieszczenia:
• pokój z aneksem kuchennym- 15,88 m²
• pokój - 8,52 m²
• łazienka - 4,00 m²
• przedpokój - 6,23 m²
• ogród - 23,62 m²(w tym taras 4,34m²)
✅Atuty inwestycji:
✔park obok inwestycji
✔kameralne osiedle
✔niska zabudowa
✔spokojne otoczenie
✔bezpośrednie sąsiedztwo parków i terenów rekreacyjnych
✔idealne pod wynajem oraz zamieszkanie
✔podziemne miejsca postojowe
✔drewniane okna z roletami zewnętrznymi
✔monitoring
✔cichobieżna winda
dla kogo?
• dla singli i młodych par - dzięki funkcjonalnym układom mieszkań 1- i 2-pokojowych o metrażach od 26 do 41 m²
• dla studentów i pracowników uczelni lub sektora medycznego - ze względu na bliskość Uniwersytetu Ekonomicznego oraz Szpitala Uniwersyteckiego
• dla osób pracujących w centrum Wrocławia - dzięki dobrej komunikacji i lokalizacji blisko centrum miasta
• dla inwestorów - kameralna inwestycja na popularnym osiedlu Gaj sprawdza się pod wynajem długo- i krótkoterminowy
• dla osób ceniących wygodę miejskiego życia - w pobliżu znajdują się sklepy, usługi, tereny rekreacyjne i infrastruktura sportowa
• dla osób szukających nowoczesnego standardu w spokojnej, zielonej okolicy
✅Lokalizacja:
Komunikacja:
• dobra komunikacja miejska, umożliwiająca szybki i wygodny dojazd do różnych części Wrocławia
• lokalizacja na osiedlu Gaj
• blisko centrum Wrocławia, przy jednoczesnym spokojnym, zielonym otoczeniu
Edukacja:
• Uniwersytet Ekonomiczny w okolicy
• Szpital Uniwersytecki w pobliżu
• rozwinięta infrastruktura miejska w sąsiedztwie
• Park Trampolin
• spokojna, zielona okolica sprzyjająca codziennemu wypoczynkowi
Zadzwoń jeśli masz pytania lub chciałbyś umówić się na prezentację nieruchomości. Zapraszam!
Beata Filak-Nowak
Uwaga!
Zajmujemy się kompleksowym procesem zakupu, obejmującym rezerwację, formalności kredytowe, aż po podpisanie umowy deweloperskiej, weryfikację prawną. Na każdym etapie transakcji zapewniamy fachowe doradztwo i profesjonalną obsługę.
*Wizualizacja na zdjęciu przedstawia przykładowy sposób aranżacji wnętrza. Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.
✅inwestycyjne✅dwustronne✅przy parku✅obok szpitala
lokalizacja: Wrocław
561 006,00 PLN
16 200,00 PLN
Dane szczegółowe
- Typ transakcji: sprzedaż
- Typ nieruchomości: Mieszkanie
- Lokalizacja: Wrocław Krzyki
- Powierzchnia:34,63 m2
- Liczba pokoi: 2
- Rok budowy: 2025
- Piętro: 4 z 4
- Numer oferty: 347720
- Cena: 561 006,00 PLN
- Cena za m2: 16 200,00 PLN
Opis nieruchomości
Kontakt do opiekuna:
Platforma Mieszkaniowa S.A