To jedna z najbardziej prestiżowych i unikalnych inwestycji nad polskim wybrzeżem, stworzona dla osób, które oczekują czegoś więcej niż standardowego apartamentu. Kameralny projekt inspirowany światem luksusowych jachtów zachwyca nowoczesną architekturą, najwyższą jakością wykonania oraz atmosferą prywatnego resortu premium.
Apartament położony jest w ekskluzywnej przestrzeni nad wodą, gdzie elegancja spotyka się z naturą i komfortem codziennego życia. To miejsce stworzone dla osób ceniących prestiż, prywatność oraz wyjątkowy styl życia blisko morza i mariny.
Ogromnym atutem inwestycji jest jej doskonała lokalizacja — zaledwie 15 minut od centrum Gdańska, a jednocześnie w otoczeniu terenów zielonych, plaż i klimatycznych przestrzeni rekreacyjnych. Każdy detal tego projektu został zaprojektowany z myślą o komforcie i doświadczeniu luksusowego wypoczynku przez cały rok.
Udogodnienia dla mieszkańców:
• prywatna marina i miejsca cumownicze (możliwość dokupienia miejsca)
• spektakularny infinity pool ze szklaną ścianą
• ekskluzywna strefa wellness i sauny
• yacht club
• nowoczesna siłownia i strefy relaksu
• monitoring i całodobowa ochrona
• eleganckie części wspólne i tereny zielone
• bliskość plaży oraz tras spacerowych i rowerowych
• podziemny parking
Możliwość wykończenia pod klucz
Zakończenie prac budowlanych: 12.2026
Odbiory techniczne apartamentów: 01.2027
Przeniesienie własności: 06.2027
Tego typu Apartament dostępny jest także na innych piętrach. Każdy z nich posiada boczny widok na wodę (Martwa Wisła)
Formy zakupu:
- z operatorem - podpisujesz umowę z operatorem i zarabiasz na wynajmie. Operator kompleksowo zajmuje się obsługą apartamentu, a Ty możesz z niego korzystać kiedy chcesz. Inwestycja jest bezobsługowa, Twoim apartamentem zarządzają profesjonaliści, podczas gdy Ty sprawdzasz jedynie wpłaty na konto.
- second home - Twój apartament jest tylko Twój! Kupujesz go na własne potrzeby, możesz go wykończyć według własnego projektu i cieszyć się nim nawet przez cały rok!
To projekt dla najbardziej wymagających klientów — osób, które poszukują luksusu, prestiżu i nieruchomości o wyjątkowym charakterze.
Zapraszam do kontaktu oraz na indywidualną prezentację inwestycji.
To miejsce zdecydowanie warto zobaczyć na żywo i poczuć jego niepowtarzalny klimat.
*Cena zawiera 23% VAT
Apartament premium z mariną i widokiem na wodę
lokalizacja: Wiślinka, Sobieszewska
884 901,00 PLN
25 117,83 PLN
Dane szczegółowe
- Typ transakcji: sprzedaż
- Typ nieruchomości: Mieszkanie
- Lokalizacja: Wiślinka, Sobieszewska
- Powierzchnia:35,23 m2
- Liczba pokoi: 2
- Rok budowy: 2026
- Piętro: 1 z 2
- Numer oferty: 726071
- Cena: 884 901,00 PLN
- Cena za m2: 25 117,83 PLN
Opis nieruchomości
Kontakt do opiekuna:
Platforma Mieszkaniowa S.A