Wykończenie pod klucz | Oferta kredytowa | Zapytaj o inne oferty w okolicy
0% prowizji - bez dodatkowych kosztów pośrednictwa.
Brak podatku PCC - oszczędność, którą możesz przeznaczyć na urządzenie swojego wymarzonego wnętrza.
Ważna informacja: Jedno z naszych wyjątkowo przytulnych mieszkań właśnie wróciło do oferty. Chętnie spotkamy się z Tobą na miejscu, bez pośpiechu oprowadzimy Cię po inwestycji i odpowiemy na wszystkie pytania przy dobrej kawie.
Mieszkanie 3 pokojowe - 63.24 m2, balkon 6,44 m2
(zapraszam na spotkanie, w moim portfolio są inne oferty niewidoczne na portalach)
- salon z aneksem kuchennym
- gabinet
- sypialnia
- łazienka
- wc
DODATKOWO Dostępne:
- Miejsce w garażu podziemnym (PROMOCJA)
- Komórka lokatorska (ostatnia - obok mieszkania!!!)
O INWESTYCJI:
- Lokalizacja: Warszawa - Włochy
- Nowoczesne, 5 piętrowe budynki z Kortem do padla i siłownią
- Mieszkania słoneczne i ciepłe (panoramiczne, 3 szybowe okna)
- Osiedle świetnie skomunikowane: Autobus 128, 136, 172, 175, Tramwaje Al. Krakowska, WKD Raków, SKM
- Osiedle jest monitorowane kamery CCTV+ ochrona
- Zielone, rekreacyjne otoczenie i nowoczesne rozwiązania
- Wszelkie media miejskie, wspólnota mieszkaniowa
- Garaż podziemny, komórki lokatorskie, boksy rowerowe
- Nieruchomość sprzedawana w standardzie deweloperskim - do wykończenia
- Termin realizacji inwestycji - IV Q 2026
Zachęcam do pozostawienia danych kontaktowych w wiadomości prywatnej lub poprzez formularz. Oddzwonię, aby umówić się na indywidualną prezentację i wspólnie przeanalizować rzuty dostępnych lokali.
✅ GOTOWE W TYM ROKU - BEZ PCC! 0% ✅ WKD RAKÓW
lokalizacja: Warszawa
979 000,00 PLN
15 480,71 PLN
Dane szczegółowe
- Typ transakcji: sprzedaż
- Typ nieruchomości: Mieszkanie
- Lokalizacja: Warszawa Włochy
- Powierzchnia:63,24 m2
- Liczba pokoi: 3
- Rok budowy: 2026
- Piętro: 3 z 5
- Numer oferty: 610405
- Cena: 979 000,00 PLN
- Cena za m2: 15 480,71 PLN
Opis nieruchomości
Kontakt do opiekuna:
Platforma Mieszkaniowa S.A