Na sprzedaż kompaktowe, bardzo dobrze zaprojektowane mieszkanie o powierzchni 38,53 m² + balkon 4,57 m², idealne dla osób, które szukają wygody, funkcjonalności i dobrej lokalizacji bez przepłacania za zbędne metry.
Bezpośrednio od dewelopera | 0% prowizji | Bez PCC 2%
Dostępny od Poniedziałku - Soboty 9:00 - 21:00
Termin oddania : 30.11.2026
Najważniejsze atuty:
✔ Przemyślany układ - zero straconej przestrzeni
✔ Wyraźny podział na strefę dzienną i prywatną
✔ Salon z aneksem + miejsce na stół - realna przestrzeń do życia
✔ Nowoczesna architektura z charakterem (industrialny styl)
✔ Duże przeszklenia - więcej światła i przestrzeni
✔ Balkon 4,57 m² - idealny na poranną kawę lub wieczorny relaks
Lokalizacja:
- szybki dojazd do centrum Warszawy
- przystanki komunikacji miejskiej w zasięgu kilku minut
- tramwaje i autobusy - wygodne połączenia w każdą stronę
- szybki wyjazd na trasy S2 / Jerozolimskie / Krakowską
- sklepy, usługi, gastronomia - wszystko pod ręką
- blisko szkoły i przedszkola
- rozwijająca się okolica - realny wzrost wartości
Miejsce, które ułatwia codzienne życie bez tracenia czasu
Dlaczego warto?
✔ rozwijająca się okolica - realny wzrost wartości nieruchomości
✔ bardzo dobra komunikacja = większy popyt na wynajem
✔ szeroki wybór mieszkań (różne układy i metraże)
✔ inwestycja atrakcyjna zarówno do zamieszkania, jak i inwestycyjnie
✔ na późniejszym etapie ceny będą wyższe
Zadzwoń 539 664 749 i umów się na prezentację.
Pokażę Ci dokładnie to mieszkanie + inne dostępne opcje w tej inwestycji (często lepsze niż w ogłoszeniu)
Wizualizacje mają charakter ilustracyjny i służą zobrazowaniu możliwej aranżacji wnętrza.
✨Na start | Balkon | Funkcjonalny układ | Komfort✨
lokalizacja: Warszawa
635 907,00 PLN
16 504,20 PLN
Dane szczegółowe
- Typ transakcji: sprzedaż
- Typ nieruchomości: Mieszkanie
- Lokalizacja: Warszawa Włochy
- Powierzchnia:38,53 m2
- Liczba pokoi: 2
- Rok budowy: 2026
- Piętro: 1 z 6
- Numer oferty: 461464
- Cena: 635 907,00 PLN
- Cena za m2: 16 504,20 PLN
Opis nieruchomości
Kontakt do opiekuna:
Platforma Mieszkaniowa S.A