Nie czekaj, skorzystaj z okazji.
Pomagamy w kredytach i wykończeniu wnętrz.
W ofercie również mieszkania o różnych rozkładach pomieszczeń, różnych piętrach, różnych metrażach.
Proponujemy mieszkanie w idealnej lokalizacj: Kwintesencja nowoczesnego Mokotowa!
Mieszkanie 3 pokojowe na Służewcu, na osiedlu z nowoczesnymi udogodnieniami dla mieszkańców.
Mieszkanie jest dwustronne.
Na powierzchni 66,55mkw zaplanowano:
- salon z aneksem kuchennym (21mkw) z wyjściem na taras od strony patio,
- dwie sypialnie: 12,48mkw, 15,81mkw (z garderobą),
- łazienkę (4,38mkw),
- WC (1,79mkw),
- przedpokój (7,94mkw),
Wysokość pomieszczeń: 2,7m.
Nowe osiedle to dobrze i nowocześnie zaprojektowana przestrzeń do mieszkania i spędzania wolnego czasu.
Zastosowano tu innowacyjne udogodnienia:
- coworking,
- klub mieszkańca,
- sale do jogi z bookcrossingiem,
- warsztat do majsterkowania - na poziomie garażu - specjalnie dla fanów hasła „zrób to sam”,
- liczne tarasy i ogrody na dachach,
- park linearny,
- zazielenione dziedzińce, skwery i ogrody.
Okolica łączy funkcjonalną nowoczesność Służewca z bliskością parków i miejskich atrakcji Starego Mokotowa. W promieniu kilkuminutowego spaceru lub rowerowej przejażdżki znajdziesz wszystko, co potrzebne, by cieszyć się miejskim życiem.
Ponadto wysoka jakość wykończenia części wspólnych umili mieszkańcom codzienność:
- elegancki holl wejściowy (z dekoracyjnymi farbami strukturalnymi oraz podłogi wykończone płytkami w stylu terrazzo),
- stonowane oświetlenie,
- starannie wykończona klatka schodowa.
Koszt miejsca postojowego w garażu 50 000 zł - 75.000 zł.**
Koszt komórki lokatorskiej 6 000 zł/mkw**
** zakup miejsca postojowego jest możliwy tylko do wybranych mieszkań.
Bez podatku PCC.
Zakup bezpośrednio od dewelopera, bez prowizji.
Zdjęcia zawarte w ogłoszeniu przedstawiają możliwą aranżację wnętrza.
Istnieje możliwość wykończenia pod klucz - z pełną opieką i gwarancją.
Zadzwoń i zobacz inwestycję! Zapraszam!
PROMOCJA: Top lokalizacja, nowoczesne osiedle
lokalizacja: Warszawa, Domaniewska
1 328 500,00 PLN
19 962,43 PLN
Dane szczegółowe
- Typ transakcji: sprzedaż
- Typ nieruchomości: Mieszkanie
- Lokalizacja: Warszawa Mokotów, Domaniewska
- Powierzchnia:66,55 m2
- Liczba pokoi: 3
- Rok budowy: 2026
- Piętro: 1 z 9
- Numer oferty: 321161
- Cena: 1 328 500,00 PLN
- Cena za m2: 19 962,43 PLN
Opis nieruchomości
Kontakt do opiekuna:
Platforma Mieszkaniowa S.A