S8 | Autobus do M1 - 1km | Bliskość pętli tramwajowej to gwarancja szybkiego dotarcia do centrum, całkowicie omijając miejskie korki.
BEZ PROWIZJI
BEZ PCC
Mieszkanie 3 pokojowe - 58.51 m² + Balkon 8,90 m²+ LOGGIA 3,86 m²
(dostępne inne rozkłady, metraże, piętra i mieszkania z balkonem)
W OFERCIE PONAD 100 MIESZKAŃ W OKLICY - SPRAWDŹ MOJĄ OFERTĘ
ROZKŁAD:
- Pokój dzienny z aneksem kuchennym i wyjściem na balkon
- Sypialnia
- Sypialnia/gabinet/pokój dziecięcy
- Łazienka
- Przedpokój z miejscem na szafę
DODATKOWO:
- Miejsce w garażu podziemnym (PROMOCJA - 20 000)
- Komórka lokatorska, boksy rowerowe
BEZ PROWIZJI
BEZ PCC
O INWESTYCJI:
Warszawa, Bliska Białołęka, wyjątkowe miejsce łączące ciszę natury z szybkim dostępem do miejskiej rozrywki.
Niskie budynki o nowoczesnej architekturze, zaprojektowane z myślą o intymności, poczuciu ładu i harmonii.
Niebanalnie zaprojektowane tereny zielone na terenie osiedla, które idealnie współgrają z nowoczesną bryłą budynków.
Bliskość linii autobusowych, tramwajowych oraz dwóch stacji kolejowych. Szybki dojazd do stacji metra na Targówku gwarantuje sprawne połączenie z centrum i każdą częścią stolicy.
Bezpośrednie sąsiedztwo malowniczej ścieżki wzdłuż Kanału Żerańskiego, prowadzącej prosto nad Zalew Zegrzyński - idealne miejsce na sporty wodne i letni wypoczynek.
Otoczenie lasów i licznych terenów zielonych, zapewniające wytchnienie dla rodzin, par oraz singli.
W okolicy znajdują się liczne szkoły, przedszkola, żłobki oraz restauracje i kawiarnie.
Kilka minut do największych galerii handlowych: G City Targówek, IKEA, Factory Annopol.
Dostępne różne metraże o przemyślanych rozkładach - zapytaj o pełną ofertę i aktualny etap realizacji!
✔ Możliwość wykończenia "pod klucz" w 4 atrakcyjnych pakietach.
✔ Darmowa pomoc rzetelnego doradcy kredytowego.
✔ Kompleksowe wsparcie - od analizy rzutów po finalizację zakupu i odbiór kluczy.
Umów się na spotkanie i uzyskaj dodatkowy rabat na zakup nieruchomości z miejscem postojowym lub zostaw numer telefonu z preferowaną godziną kontaktu - oddzwonię, aby omówić szczegóły i zaprosić Cię na prezentację.
Przedstawione wizualizacje mają charakter poglądowy. Oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.
✅Dwa Balkony GOTOWE ✅ PKP Żerań | Promocja 0%
lokalizacja: Warszawa
811 200,00 PLN
13 746,82 PLN
Dane szczegółowe
- Typ transakcji: sprzedaż
- Typ nieruchomości: Mieszkanie
- Lokalizacja: Warszawa Białołęka
- Powierzchnia:59,01 m2
- Liczba pokoi: 3
- Rok budowy: 2026
- Piętro: 1 z 4
- Numer oferty: 910600
- Cena: 811 200,00 PLN
- Cena za m2: 13 746,82 PLN
Opis nieruchomości
Kontakt do opiekuna:
Platforma Mieszkaniowa S.A