Kompaktowe, dobrze zaprojektowane mieszkanie z balkonem,
idealne na start lub pod inwestycję
0% prowizji | 0% PCC | zakup bezpośrednio od dewelopera
Lokalizacja wygodna na co dzień:
✔ szybki wyjazd na Trasa S8 - wygodny dojazd autem w każdym kierunku
✔ autobus - ok. 3 min pieszo
✔ tramwaj - ok. 7 min pieszo
✔ szybki dojazd do centrum Warszawy
✔ sklepy, usługi, wszystko w pobliżu
Najważniejsze atuty:
✔ ustawny układ - łatwa aranżacja salonu z aneksem + strefa sypialniana
✔ duże okna - dobre doświetlenie wnętrza
✔ balkon 4,49 m² - dodatkowa przestrzeń do odpoczynku
✔ stan deweloperski - pełna swoboda wykończenia pod siebie lub pod wynajem
Mieszkanie o powierzchni 33,83 m² zostało zaprojektowane tak, aby maksymalnie wykorzystać każdy metr bez strat na komunikację, z realną przestrzenią do życia.
Standard inwestycji:
✔ niska, kameralna zabudowa
✔ nowoczesna architektura
✔ wysoki standard części wspólnych
✔ mniej mieszkań = większy komfort
Otoczenie:
✔ spokojniejsza, mniej gęsta zabudowa niż w centrum
✔ więcej przestrzeni i światła
✔ tereny spacerowe i rekreacyjne w okolicy
Dlaczego to dobra opcja:
✔ idealne pierwsze mieszkanie
✔ świetne pod wynajem (duży popyt na małe metraże)
✔ rozsądna cena wejścia jak na Warszawę
✔ lokalizacja, która będzie zyskiwać na wartości
Dostępne również inne metraże w tej inwestycji (również z ogródkami)
Zadzowoń 539 664 749
Dobiorę dla Ciebie najlepszą opcję i pokażę mieszkania, których nie znajdziesz w ogłoszeniach.
✨️Inwestycja | Targówek i Factory | Komunikacja ✨
lokalizacja: Warszawa
499 966,00 PLN
14 778,78 PLN
Dane szczegółowe
- Typ transakcji: sprzedaż
- Typ nieruchomości: Mieszkanie
- Lokalizacja: Warszawa Białołęka
- Powierzchnia:33,83 m2
- Liczba pokoi: 2
- Rok budowy: 2025
- Piętro: 3 z 4
- Numer oferty: 325128
- Cena: 499 966,00 PLN
- Cena za m2: 14 778,78 PLN
Opis nieruchomości
Kontakt do opiekuna:
Platforma Mieszkaniowa S.A