Mieszkanie z ogrodem | Bemowo | cisza + szybki dojazd do centrum
Bezpośrednio od dewelopera | 0% prowizji | 0% PCC
Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie na parterze o powierzchni 41,70 m² z prywatnym ogrodem 41 m², położone w nowoczesnej, kameralnej inwestycji na pograniczu Bemowa i Chrzanowa.
Najważniejsze atuty:
✔ prywatny ogród 41 m² - realna przestrzeń do życia, nie symboliczny dodatek
✔ idealne pod mieszkanie lub inwestycję
✔ duże przeszklenia - naturalne światło przez cały dzień
✔ nowoczesna architektura i wysoki standard wykończenia części wspólnych
✔ kameralna zabudowa - więcej prywatności, mniej chaosu
Lokalizacja, która robi różnicę:
To miejsce daje coś, czego nie ma większość inwestycji w Warszawie : spokój + dostępność.
✔ szybki wyjazd na trasę S8 - sprawny dojazd w każdy kierunek
✔ kilka minut do Wola Park i pełnej infrastruktury
✔ blisko planowanej stacji metra (realny wzrost wartości)
✔ tereny zielone i rekreacyjne w zasięgu spaceru
✔ rozwijająca się, ale wciąż spokojna część miasta
Dodatkowe atuty inwestycji:
✔ strefy dla mieszkańców i dużo zieleni
✔ rozwiązania ekologiczne (retencja wody, energooszczędność)
✔ infrastruktura przyjazna zwierzętom ?
✔ miejsca do ładowania aut elektrycznych
Dla kogo?
✔ dla osób, które chcą ogród zamiast balkonu
✔ dla pary lub singla, który chce więcej przestrzeni
✔ dla inwestora - bardzo dobra lokalizacja pod wynajem
539 664 749 Umów się na prezentację
to mieszkanie „robi robotę” na żywo.
Zdjęcia mają charakter poglądowy i przedstawiają możliwy standard wykończenia.
✨️Parter z ogrodem | Bemowo | Cisza + miasto✨
lokalizacja: Warszawa
778 005,00 PLN
18 657,19 PLN
Dane szczegółowe
- Typ transakcji: sprzedaż
- Typ nieruchomości: Mieszkanie
- Lokalizacja: Warszawa Bemowo
- Powierzchnia:41,70 m2
- Liczba pokoi: 2
- Rok budowy: 2026
- Piętro: 0 z 4
- Numer oferty: 441550
- Cena: 778 005,00 PLN
- Cena za m2: 18 657,19 PLN
Opis nieruchomości
Kontakt do opiekuna:
Platforma Mieszkaniowa S.A