Mieszkanie 3 pokojowe z widną kuchnią, na 2 piętrze z windą!!!
Sielec!!! Okolice ul. Legionów. Autobusy i tramwaje w pobliżu!!!
0 prowizji!!!
Położenie względem stron świata: wschód/zachód, dzięki czemu mieszkanie jest jasne i słoneczne przez cały dzień.
Układ mieszkania pozwala na aranżację salonu z aneksem kuchennym oraz wyodrębnienie 3 oddzielnych sypialni.
Budynek po termomodernizacji, mieszkanie bardzo ciepłe i słoneczne. Zastosowane podzielniki ciepła, pozwalają na oszczędności na ogrzewaniu.
Ciepła woda z sieci miejskiej, w mieszkaniu dostępny gaz wyłącznie do gotowania.
Podany czynsz do Spółdzielni Mieszkaniowej, 900 zł/miesięcznie zawiera następujące składowe:
- opłaty do spółdzielni,
- fundusz remontowy,
- fundusz remontowy na termomodernizację,
- opłata za ogrzewanie mieszkania,
- opłata za wodę zimną (3 osoby),
- opłata za wodę ciepłą (3 osoby),
- opłata za wywóz nieczystości (3 osoby),
- opłata za dodatkową komórkę lokatorską.
Lokalizacja idealna dla rodziny z dziećmi, w sąsiedztwie: żłobek, przedszkola, szkoły podstawowa i średnie. Mieszkanie idealne również, do wynajmu np. dla studentów lub pracowników
W pobliżu parki, place zabaw, ścieżki rowerowe, tereny spacerowe. Jednocześnie w bliskiej odległości znajdują się liczne sklepy: Lidl, Biedronka, ALDI, Centrum handlowe oraz liczne punkty usługowe.
W odległości kilku minut spacerem, przystanki komunikacji miejskiej i aglomeracyjnej, łączące Sielec ze wszystkimi miastami regionu, oraz dworzec kolejowy.
Mieszkanie wymaga remontu, co daje możliwość dostosowania do własnych potrzeb i zgodnie ze swoim gustem i upodobaniami, natomiast nie wymaga wymiany instalacja elektryczna i wodna.
Zapraszam do kontaktu, mieszkania w tej lokalizacji nie często pojawiają się na rynku, a jeśli się pojawią, szybko znajdują Nowych Właścicieli.
Olga Brusik
0 prowizji/3 pokoje/oddzielna kuchnia
lokalizacja: Sosnowiec, Harcerska
371 000,00 PLN
6 183,33 PLN
Dane szczegółowe
- Typ transakcji: sprzedaż
- Typ nieruchomości: Mieszkanie
- Lokalizacja: Sosnowiec Sielec, Harcerska
- Powierzchnia:60 m2
- Liczba pokoi: 3
- Rok budowy: 1982
- Piętro: 2 z 10
- Numer oferty: 716509
- Cena: 371 000,00 PLN
- Cena za m2: 6 183,33 PLN
Opis nieruchomości
Adres strony www: https:// NULL
Kontakt do opiekuna:
Platforma Mieszkaniowa S.A