0% prowizji! Bez PCC!
Zakup bezpośrednio od dewelopera!
Ostatnie dostępne 4-pokojowe mieszkanie.
Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w prestiżowej inwestycji Cavallia w Poznaniu - budynek klasy premium.
Przestronne i nowoczesne mieszkanie o powierzchni 111,30 m², zlokalizowane na I piętrze ekskluzywnego budynku w inwestycji Cavallia w Poznaniu. To idealna propozycja dla osób poszukujących komfortowej przestrzeni do życia w wysokim standardzie.
Układ pomieszczeń:
• Salon z aneksem kuchennym - 41,97 m²
• Sypialnia - 15,41 m²
• Sypialnia - 12,87 m²
• Sypialnia - 10,38 m²
•Łazienka - 9,44 m²
• Łazienka - 3,99 m²
• Hol - 17,24 m²
Dodatkowo:
• Balkon - 9,59 m²
Mieszkanie składa się z 4 pokoi i zostało zaprojektowane z myślą o funkcjonalności oraz wygodzie mieszkańców. Duży salon z aneksem kuchennym stanowi serce mieszkania i daje szerokie możliwości aranżacyjne - idealne miejsce do życia rodzinnego oraz spotkań towarzyskich.
Atuty nieruchomości:
• Automatyczne rolety zewnętrzne - komfort, prywatność i bezpieczeństwo
• Duży balkon (9,59 m²) z przeszkleniami oraz wykończeniem podłogi deską - idealna przestrzeń relaksu
• Wysokiej klasy okna drewniane - elegancja i doskonała izolacja
• Ogrzewanie podłogowe w całym mieszkaniu - wygoda i estetyka
• Gładzie na ścianach - przygotowane pod indywidualną aranżację
• Budynek wykończony szarą elewacją klinkierową - trwałość i ponadczasowy styl
Nowoczesna architektura, wysoki standard części wspólnych oraz wyjątkowy charakter miejsca sprawiają, że jest to jedna z najbardziej pożądanych lokalizacji w Poznaniu.
Posiadam w ofercie alternatywne układy o podobnych metrażach.
Pomagam w uzyskaniu kredytu.
Posiadam atrakcyjne pakiety wykończeniowe „pod klucz”.
Serdecznie zapraszam do kontaktu po więcej szczegółów oraz prezentacji. Jestem do Państwa dyspozycji od poniedziałku do niedzieli w godzinach 8:00-22:00.
Agata Nowak
Platforma Mieszkaniowa S.A. Poznań
telefon: 575 800 820
ostatnie dostępne 4 pokoje!
lokalizacja: Poznań, Ułańska
1 774 865,00 PLN
15 920,93 PLN
Dane szczegółowe
- Typ transakcji: sprzedaż
- Typ nieruchomości: Mieszkanie
- Lokalizacja: Poznań Łazarz, Ułańska
- Powierzchnia:111,48 m2
- Liczba pokoi: 4
- Rok budowy: 2026
- Piętro: 1 z 4
- Numer oferty: 752157
- Cena: 1 774 865,00 PLN
- Cena za m2: 15 920,93 PLN
Opis nieruchomości
Kontakt do opiekuna:
Platforma Mieszkaniowa S.A