2 pokoje | 33,94 m² | Centrum Łodzi | Idealne pod inwestycję
Mieszkanie stworzone typowo pod inwestycję — jeden z najbardziej poszukiwanych układów na rynku najmu: kompaktowe 2 pokoje z osobną sypialnią w ścisłym centrum Łódź.
Lokalizacja przy ul. 6 Sierpnia — ok. 800 m od Ulica Piotrkowska oraz blisko przystanku Łódź Śródmieście gwarantuje bardzo duże zainteresowanie najemców.
Najważniejsze informacje:
33,94 m²
2 pokoje
II piętro
balkon 4,63 m²
termin oddania kluczy: październik 2026
możliwość wykończenia pod klucz
zakup bez prowizji i bez PCC
Układ:
salon z aneksem kuchennym - 16,94 m²
sypialnia - 9,04 m²
łazienka - 4,55 m²
korytarz z miejscem na szafę - 2,78 m²
balkon - 4,63 m²
Funkcjonalny układ z osobną sypialnią znacząco zwiększa atrakcyjność mieszkania przy wynajmie i pozwala osiągać lepsze stawki najmu niż w przypadku klasycznych kawalerek.
Dlaczego dobra inwestycja?
bardzo dobra cena promocyjna
mały metraż = niższy koszt wejścia
osobna sypialnia zwiększa rentowność najmu
centrum miasta i świetna komunikacja
wysoki potencjał wzrostu wartości nieruchomości
lokalizacja atrakcyjna dla studentów i młodych osób pracujących
W pobliżu:
Politechnika Łódzka
Rynek Barlickiego
Uniwersytet Medyczny
biura, uczelnie, restauracje i komunikacja miejska
Manufaktura
Dworzec
Dla kogo?
inwestor szukający mieszkania z wysokim potencjałem najmu
osoba kupująca pierwsze mieszkanie
rodzic kupujący mieszkanie dla dziecka na studia
osoby pracujące ceniące centrum miasta i komunikację
Atuty inwestycji:
zamknięte osiedle
podwójne windy
rowerownie
możliwość kompleksowego wykończenia pod najem
Dostępne również inne mieszkania inwestycyjne w tej inwestycji.
Zapraszam do kontaktu i na prezentację.
Oferta informacyjna, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 KC.
⭐Idealne pod wynajem |2pokoje przy Piotrkowskiej|
lokalizacja: Łódź, 6 Sierpnia
319 036,00 PLN
9 400,00 PLN
Dane szczegółowe
- Typ transakcji: sprzedaż
- Typ nieruchomości: Mieszkanie
- Lokalizacja: Łódź Śródmieście, 6 Sierpnia
- Powierzchnia:33,94 m2
- Liczba pokoi: 2
- Rok budowy: 2026
- Piętro: 2 z 5
- Numer oferty: 341950
- Cena: 319 036,00 PLN
- Cena za m2: 9 400,00 PLN
Opis nieruchomości
Kontakt do opiekuna:
Platforma Mieszkaniowa S.A