Ekskluzywne apartamenty w sercu Łodzi styl życia na najwyższym poziomie
Zamieszkaj w miejscu, gdzie nowoczesna architektura spotyka się z energią tętniącego życiem miasta. To wyjątkowa inwestycja, stworzona z myślą o osobach ceniących komfort, elegancję i unikalny klimat centrum.
Prestiżowa lokalizacja:
Inwestycja położona jest w samym sercu Łodzi tuż przy ul. Piotrkowskiej, pełnej restauracji, kawiarni, butików i wydarzeń kulturalnych.
W najbliższej okolicy znajdują się:
Dworzec Łódź Fabryczna (ok. 5 minut)
EC1 - centrum nauki i kultury (ok. 10 minut spacerem)
Manufaktura - centrum handlowo-rozrywkowe
Park Staromiejski - idealny na relaks i aktywność na świeżym powietrzu
Udogodnienia dla mieszkańców:
-strefa relaksu na dachu z panoramicznym widokiem na miasto
-jacuzzi oraz przestrzeń wypoczynkowa „pod gwiazdami”
-kino letnie
-studio zen do relaksu i wyciszenia
-przestrzenie przyjazne zwierzętom (w tym strefa dla pupili)
-garaż podziemny i komórki lokatorskie
-warsztat rowerowy dostępny 24/7
I wiele więcej
To idealna propozycja dla osób, które chcą połączyć wygodę życia w centrum z dostępem do wyjątkowych udogodnień.
Zapraszam do kontaktu i umówienia się na prezentację. W ofercie posiadamy również inne mieszkania w tej inwestycji.
Inwestycja premium|W Japońskim stylu
lokalizacja: Łódź, Pomorska
540 322,75 PLN
16 775,00 PLN
Dane szczegółowe
- Typ transakcji: sprzedaż
- Typ nieruchomości: Mieszkanie
- Lokalizacja: Łódź Śródmieście, Pomorska
- Powierzchnia:32,21 m2
- Liczba pokoi: 2
- Piętro: 4 z 5
- Numer oferty: 198754
- Cena: 540 322,75 PLN
- Cena za m2: 16 775,00 PLN
Opis nieruchomości
Kontakt do opiekuna:
Platforma Mieszkaniowa S.A