Na sprzedaż nowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 71,14 m², zlokalizowane na 2 piętrze, nowoczesnej inwestycji w Katowicach, tuż obok Parku Śląskiego. Dodatkowym atutem mieszkania jest duży salon- 39,94 m2.
Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym i wyjściem do ogródka, sypialni, łazienki oraz przedpokoju. Układ jest funkcjonalny i ustawny, bez straty metrów.
Nowoczesna inwestycja wyróżnia się dużymi przeszkleniami, estetycznie zagospodarowanym terenem ze ścieżkami spacerowymi i ławkami oraz dodatkowymi udogodnieniami, takimi jak warsztat rowerowy z myjką i kącik majsterkowicza. Garaż podziemny znajduje się na jednym poziomie.
Doskonała lokalizacja - blisko centrum Katowic, a jednocześnie w cichej i zielonej okolicy. Park Śląski znajduje się zaledwie kilka kroków od inwestycji.
Cena mieszkania: 732 742 zł.
Bez prowizji. Brak podatku PCC
Posiadam również inne mieszkania w tej inwestycji - różne metraże i układy.
Zapraszam do kontaktu i umówienia się na spotkanie, podczas którego przedstawię pełną ofertę i pomogę dobrać najlepszą opcję.
3 pokoje z dwoma balkonami przy Parku Śląskim
lokalizacja: Katowice, prof. Jana Mikusińskiego
732 742,00 PLN
10 300,00 PLN
Dane szczegółowe
- Typ transakcji: sprzedaż
- Typ nieruchomości: Mieszkanie
- Lokalizacja: Katowice Wełnowiec, prof. Jana Mikusińskiego
- Powierzchnia:71,14 m2
- Liczba pokoi: 3
- Piętro: 2 z 4
- Numer oferty: 550122
- Cena: 732 742,00 PLN
- Cena za m2: 10 300,00 PLN
Opis nieruchomości
Kontakt do opiekuna:
Platforma Mieszkaniowa S.A