Mieszkania bezpośrednio od dewelopera bez prowizji. Przy zakupie nie zapłacisz prowizji oraz podatku PCC 2%.
pracujemy również w weekendy- zadzwoń lub napisz sms
Dostępne również inne metraże.
Zdjęcie to wizualizacja - realizację zapewniają współpracujące z nami firmy remontowe.
Świetna lokalizacja!
Okolica obfituje w liczne restauracje, kawiarnie, sklep i centra kultury. Tereny zielone, w tym Park Alojzego Budnioka, zapewniają przestrzeń do relaksu, a bliskość komunikacji miejskiej oraz ścieżek rowerowych ułatwia poruszanie się po mieście.
Termin oddania: IV kwartał 2026
➡️strona świata: południowy-wschód
Na terenie inwestycji:
➡️recepcja
➡️strefa dla mieszkańca
➡️siłownia, sala dla jogi
➡️kącik dla dzieci
➡️siłownia, sala do jogi
1. korytarz-8,05m2
2. salon z aneksem-33,03
3. Sypialnia-11,12m2
4. Sypialnia nr 2- 12,93m2
5. Sypialnia nr 3-16,78m2
6. łazienka- 5,12m2
7. łazienka-1,42m2
8. łazienka-4,98m2
9. garderoba-1,59m2
Doskonała lokalizacja:
- przystanek tramwajowy: 450m
- stacja PKP 1,1km
- 25min spacerem do Doliny 3 Stawów
- w pobliżu wiele placówek edukacyjnych: Politechnika Śląska Wydział Transportu w odległości 90 m, Politechnika Śląska w odległości 160 m, Akademia Muzyczna im. Karola Szymanowskiego w odległości 170 m
⭐29m2 tarasu⭐3 łazienki ⭐garderoba
lokalizacja: Katowice, Wilhelma Friedricha Grundmanna
1 529 661,00 PLN
16 100,00 PLN
Dane szczegółowe
- Typ transakcji: sprzedaż
- Typ nieruchomości: Mieszkanie
- Lokalizacja: Katowice Centrum, Wilhelma Friedricha Grundmanna
- Powierzchnia:95,01 m2
- Liczba pokoi: 3
- Rok budowy: 2025
- Piętro: 5 z 8
- Numer oferty: 485042
- Cena: 1 529 661,00 PLN
- Cena za m2: 16 100,00 PLN
Opis nieruchomości
Adres strony www: https:// NULL
Kontakt do opiekuna:
Platforma Mieszkaniowa S.A