To propozycja dla osób, które szukają wygodnej przestrzeni do życia z dostępem do prywatnej zieleni - idealnej zarówno do odpoczynku, jak i codziennego komfortu.
Układ i metraże pomieszczeń - apartament: 57,11 m²
• salon z aneksem kuchennym - 22,12 m²
• pokój - 14,00 m²
• pokój - 8,49 m²
• łazienka - 4,29 m²
• WC - 1,52 m²
• korytarz - 6,69 m²
Dodatkowo:
• loggia - 2,83 m²
• ogródek - 31,27 m²
Przemyślany układ
Mieszkanie zostało zaprojektowane w sposób funkcjonalny i wygodny:
• przestronny salon z aneksem - centralna część życia domowego
• dwa niezależne pokoje - idealne jako sypialnia, pokój dziecka lub gabinet
• osobne WC - zwiększa komfort przy codziennym użytkowaniu
• ustawny korytarz z miejscem na zabudowę
Układ zapewnia wyraźny podział na część dzienną i prywatną.
Ogródek - Twoja prywatna przestrzeń
Ponad 31 m² zieleni na wyłączność:
• idealne miejsce na relaks i odpoczynek
• przestrzeń dla dzieci lub zwierząt
• możliwość stworzenia własnej strefy wypoczynku
Dodatkowa loggia (2,83 m²) stanowi naturalne przejście między wnętrzem a ogrodem.
Światło i komfort
• duże przeszklenia
• dobre doświetlenie wnętrza
• przyjemna, jasna przestrzeń
Inwestycja
Nowoczesna inwestycja oferująca mieszkańcom:
• zielone patio
• mini siłownię
• strefę spotkań
Warto wiedzieć:
zakup bez prowizji
brak podatku PCC (2%)
możliwość zakupu miejsca postojowego oraz komórki lokatorskiej
W ramach współpracy zapewniam:
selekcję i analizę najlepszych ofert dostępnych na rynku
dopasowanie nieruchomości do stylu życia i oczekiwań
pełne wsparcie w procesie zakupu - od pierwszej rozmowy po odbiór kluczy, dzięki temu cały proces jest przejrzysty, komfortowy i bezpieczny.
Zapraszam do bezpośredniego kontaktu - z przyjemnością zaprezentuję apartament i odpowiem na wszystkie pytania. Zapewniam spokojne, profesjonalne wsparcie na każdym etapie zakupu.
Joanna Gałuszka
Informacja ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Wizualizacje są propozycją aranżacji.
Apartament z prywatnym ogrodem | 3 pokoje
lokalizacja: Bielsko-Biała
582 522,00 PLN
10 200,00 PLN
Dane szczegółowe
- Typ transakcji: sprzedaż
- Typ nieruchomości: Mieszkanie
- Lokalizacja: Bielsko-Biała
- Powierzchnia:57,11 m2
- Liczba pokoi: 3
- Rok budowy: 2026
- Piętro: 0 z 7
- Numer oferty: 717023
- Cena: 582 522,00 PLN
- Cena za m2: 10 200,00 PLN
Opis nieruchomości
Kontakt do opiekuna:
Platforma Mieszkaniowa S.A