Piękna działka schowana wśród drzew. Zlokalizowana w Kani Nowej pod Serockiem, w okolicy rzeki Narew i Bug.
Lokalizacja w gminie Serock to gwarancja prestiżu i szybkiego dojazdu do Warszawy, przy jednoczesnym sąsiedztwie lasów i wody.
Oferujemy wyjątkową działkę o powierzchni 1414 m², która łączy w sobie urok dzikiej przyrody z wygodą planowanej zabudowy.
Dlaczego warto?
Siła natury i starodrzew: Działka jest porośnięta pięknymi, dojrzałymi sosnami i brzozami, które tworzą naturalny mikroklimat, dają kojący cień i zapewniają natychmiastowe poczucie prywatności.
Cisza i spokój: Położenie gwarantuje kameralną atmosferę i brak uciążliwego hałasu - idealne warunki do odpoczynku od miejskiego zgiełku.
Media: Prąd w działce działce, szambo, własna studnia.
Teren objęty planem zagospodarowania (symbol MN/ZR13), co pozwala na budowę domu jednorodzinnego lub budynku rekreacji indywidualnej.
Teren jest płaski (różnica poziomów 30 cm), teren pielęgnowany, posiada klasę gruntu RVI (najniższa), co ułatwia procedury budowlane.
Działka z duszą i starodrzewem – media w drodze
lokalizacja: Kania Nowa
420 000,00 PLN
297,03 PLN
Dane szczegółowe
- Typ transakcji: sprzedaż
- Typ nieruchomości: Działka
- Lokalizacja: Kania Nowa
- Powierzchnia:1 414 m2
- Numer oferty: 305232
- Cena: 420 000,00 PLN
- Cena za m2: 297,03 PLN
Opis nieruchomości
Zapraszamy.
Kontakt do opiekuna:
Platforma Mieszkaniowa S.A