Blisko Gocławia powstaje osiedle z wyjątkową architekturą, która wyróżnia się dużymi przeszkleniami - okno w salonie na cała ścianę.
W segmencie o powierzchni 96mkw zaplanowano:
- na parterze (ok.40mkw) salon z aneksem kuchennym z oknem, wiatrołap, WC. Wysokość pomieszczeń: 2,85m.
- na piętrze 3 sypialnie, łazienkę i garderobę - wysokość 2,65m.
Działka o powierzchni 132,43mkw (w tym miejsce na 2 auta).
Atuty inwestycji:
- duże, aluminiowe okna doskonale doświetlają wnętrza,
- ogrzewanie podłogowe w całym domu,
- gniazdka do stacji ładowania pojazdów elektrycznych,
- możliwość wykonania zadaszenia na auta - dodatkowo płatne,
- możliwość montażu klimatyzacji oraz paneli fotowoltaicznych - dodatkowo płatne,
- boxy na rowery, motocykle, kosiarki, meble ogrodowe itp.
Lokalizacja:
- 5 minut autem do Wału Miedzeszyńskiego
- 10 minut autem CH Promenada
- 15 minut autem na Mokotów
- 20 minut do Centrum Warszawy (Plac Defilad)
Zakup bezpośrednio od dewelopera.
0% podatku PCC.
0% prowizji.
Zapraszamy.
Szklane ściany, blisko Gocławia, wys.2.85,
lokalizacja: Warszawa
1 498 800,00 PLN
15 530,00 PLN
Dane szczegółowe
- Typ transakcji: sprzedaż
- Typ nieruchomości: Dom
- Lokalizacja: Warszawa Wawer
- Powierzchnia:96,51 m2
- Liczba pokoi: 4
- Rok budowy: 2026
- Liczba pięter: 1
-
Powierzchnia działki:
132,43 m2
- Numer oferty: 182501
- Cena: 1 498 800,00 PLN
- Cena za m2: 15 530,00 PLN
Opis nieruchomości
Kontakt do opiekuna:
Platforma Mieszkaniowa S.A