GOTOWY , OSTATNI DOM WOLNOSTOJĄCY ODDANY DO UŻYTKOWANIA.
Nie jest wymagana zgoda Ministerstwa na zakup dla obcokrajowców spoza EU
ZAKUP Z RYNKU WTÓRNEGO.
Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 118 m2, 4 pokojowy, z garażem, powierzchnia ogródka 122 m2
Inwestycja realizowana jest w Ryni przy ulicy Wczasowej 63, składa się z czterech bliźniaków oraz dwóch domów wolnostojących.
W odległości około 200 m, przystanek ZTM , linia 705 - Metro Marymont.
Dodatkowo 3 miejsca parkingowe na terenie inwestycji oraz garaż.
Rozkład pomieszczeń;
Parter:
- przedsionek 6.56 m2
- wc 1,61 m2
- salon plus aneks kuchenny 34.69 m2
- garaż 17,02 m2
Piętro:
- hol 5.36 0m2
- sypialnia 19,26 m2
- łazienka 5.46 m2
- sypialnia 10,37 m2
- sypialnia 18.36 m2
- balkon 9 m2
- balkon 13.67 m2
Media :
woda - własne ujęcie ( brak rachunków za zużycie
gaz - instalacja zbiornikowa na gaz płynny
kanalizacja miejska
Inwestycja oddana do użytkowania.
GOTOWY OSTATNI DOM, 118 m2, 4 pok, garaż , 2 balk.
lokalizacja: Rynia, Wczasowa
799 000,00 PLN
6 722,76 PLN
Dane szczegółowe
- Typ transakcji: sprzedaż
- Typ nieruchomości: Dom
- Lokalizacja: Rynia, Wczasowa
- Powierzchnia:118,85 m2
- Liczba pokoi: 4
- Rok budowy: 2024
- Liczba pięter: 1
-
Powierzchnia działki:
122 m2
- Numer oferty: 582024
- Cena: 799 000,00 PLN
- Cena za m2: 6 722,76 PLN
Opis nieruchomości
Kontakt do opiekuna:
Platforma Mieszkaniowa S.A